ربدوشامبرعروس

روبدوشامبر عروس ؛ روبدوشامبر در اصل کلمه‌ای فرانسوی به معنای لباس خانه می‌باشد‌ که در ایران ممکن است ربدوشان هم تلفظ شود.

همان‌طور که از نامش پیداست، روبدوشامبر لباسی است که در خانه و بر روی دیگر لباس‌ها مانند پیژامه  پوشیده می‌شود و تفاوت آن با لباس خواب این است که کسی با روبدوشامبر به تخت خواب نمی‌رود و اصلا انواع روبدوشامبر کاربردی برای خواب ندارد.

اگر از عروس هایی هستید که قرار است در روز عروسی به همراه ساقدوش های خود برای مراسم آماده بشوید، با پوشیدن روبدوشامبرهای یک شکل می توانید لحظات زیبایی در عکس های دسته جمعی خودتان ثبت کنید. همچنین این روبدوشامبرها هدیه های خوبی برای ساقدوش ها هستند زیرا تا مدتهای زیادی برایشان ماندگار و قابل استفاده خواهد بود. شما احتمالاً می خواهید عکس های خیره کننده و خاصی از آماده شدن در روز عروسی و در کنار نزدیکانتان داشته باشید، که این روبدوشامبرهای جذاب می توانند این فرصت را به شما بدهند. به همین دلیل ما شیک ترین مدل های روبدوشامبر را برای ایده دادن به شما جمع آوری کرده ایم. این سبک ها تناسب خوبی با مراسم عروسی دارند.

تفاوت روبدوشامبر با لباس خواب

لباس خواب پوششی راحت، معمولا به صورت پیراهن‌های خواب، بلوز و شلوارخواب‌، تاپ و شلوارک خواب و غیره بدون بند یا وسایل اضافی است.که برای داشتن خوابی آرام و با کیفیت بهتر به عنوان لباس خواب مردانه و لباس خواب زنانه طراحی شده و کاربرد دارد.

اما روبدوشامبر پوششی با کاربرد رویه لباس است. که معمولا دارای جیب بغل و کمری برای به هم رساندن و بستن دو طرف روبدوشامبر است.

 به عبارتی دیگر روبدوشامبر را روی لباس خانه مانند پیژامه‌ها‌، لباس‌های راحتی و غیره می‌پوشند‌ و در هنگام خوابیدن آن را از تن در می‌آورند که به صورت روبدوشامبر مردانه و روبدوشامبر زنانه طراحی و تولید شده‌اند.

کاربرد روبدوشامبر

استفاده از روبدوشامبر بر روی حالت روحی شما تاثیرات خوبی خواهد گذاشت‌. همه ما چیز‌هایی در رابطه با روانشناسی رنگ‌ها شنیده‌ایم و نمی‌توان تاثیر رنگ‌ها بر روی روحیه‌مان را انکار کرد‌. خرید روبدوشامبری با رنگ‌های شاد و زنده می‌تواند‌ تاثیر بسیار خوبی بر روی روحیه شما داشته باشد‌.

علاوه بر این که خانم‌ها باید به شیکی لباس‌های داخل خانه یا لباس راحتی خود اهمیت بدهند و در خانه هم جذاب بگردند، آقایان هم باید به پوشش در خانه خود توجه کنند و سعی کنند در خانه از لباس‌هایی استفاده کنند که علاوه بر ایجاد حس راحتی به خوش فرمی اندام آن‌ها نیز کمک کند‌. روبدوشامبرها به ویژه روبدوشامبر مردانه پوششی است که می‌تواند تاثیر بسیار خوبی در خوش فرم نشان دادن اندام مردانه داشته باشد و بسیاری از برجستگی‌های بد فرم  شکم و پهلوها را پوشش دهد و به افزایش جذابیت ظاهری مردان در چشم زنان کمک کند.

از کاربردهای دیگر روبدوشامبرها به عنوان پوششی گرم در خانه است. در واقع روبدوشامبر به عنوان یک رویه لباس می‌تواند به جای  سوییشرت،  کاپشن و غیره بهترین پوشش برای گرم ماندن بدن در خانه باشد.

حالا خودتان انتخاب کنید که در یک روز سرد در خانه ترجیح می‌دهید از کاپشن و سویشرت استفاده کنید یا از روبدوشامبر با پارچه گرم؟

باید بگوییم روبدوشامبر در تن بسیار راحت‌تر از بقیه لباس‌ها است و اگر می‌خواهید ضمن گرم شدن راحت هم باشید، بهترین گزینه تهیه و استفاده از یک روبدوشامبر است.

 همین طور  استفاده از نوع روبدوشامبر نخی یا پنبه‌ای در خانه به عنوان  پوششی خنک‌، راحت و  ایده‌آل برای فصول گرم سال کاربردی است‌.

در نهایت روبدوشامبر را به عنوان البسه‌ای زینتی، جذاب اما بسیار راحت  نیز می‌توان استفاده نمود‌.

روبدوشامبرهای زنانه

پوششی جهت استفاده خانم‌ها در خانه در جنس‌های مختلف ساتن‌، ابریشمی‌، پنبه‌ای‌، حوله‌ای و غیره در تنوع بالایی از رنگ و طرح  با سایز قد کوتاه‌، متوسط و بلند با بندی دور کمر برای بستن روبدوشامبر طراحی و تولید شده‌اند‌.

اصولا روبدوشامبرها دارای طراحی‌های شبیه هم هستند‌ و تفاوت مدل‌های آن‌ها در جنس پارچه‌، رنگ و طرح‌های پارچه روبدوشامبر است‌.

در این میان روبدوشامبر حوله‌ای که به روبدوشامبر عروس هم معروف است، از پرطرفدارترین و کاربردی ترین روبدوشامبرهای زنانه به شمار می‌رود.

روبدوشامبر حوله‌ای زنانه

 از جنس حوله‌ای معمولا با کلاه‌‌، جهت استفاده بعد از یک حمام برای خشک شدن ‌و گرم ماندن بدن بسیار کاربردی است‌. این مدل از روبدوشامبرهای حوله‌ای به عنوان روبدوشامبر عروس از  جمله خریدهای ضروری عروس خانم‌ها قبل ازدواج می‌باشد.

روبدوشامبرهای مردانه

پوششی جهت استفاده مردان در خانه است‌. که در تنوع بالایی مانند روبدوشامبر مردانه ابریشمی‌، روبدوشامبر مردانه ساتن‌، روبدوشامبر حوله‌ای مردانه و غیره در تنوع رنگ و طرح پارچه‌ با بندی دور کمر برای بستن روبدوشامبر‌، طراحی و تولید شده‌اند‌.

روبدوشامبر حوله‌ای مردانه

به روبدوشامبر داماد هم شناخته می‌شود‌. دارای کلاه است و برای خشک کردن و گرم نگاه داشتن بدن بعد از استحمام آقایان بسیار کاربرد دارد‌.

درآخر می‌توان گفت‌ که با توجه به تنوع کم در تولید انواع مدل لباس راحتی مردانه، پوششی مانند روبدوشامبرهای مردانه می‌تواند نقش بسزایی برای شکیل کردن، ایجاد تنوع در لباس‌های خانگی مردانه و همین‌طور خوش فرم کردن اندام مردان و افزایش جذابیت اندام مردان‌ داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *