عینک عروس

عینک عروس ؛ چیزی که شاید تاکنون ندیده باشید و حتی کمتر شنیده باشید ، عروس با عینک است .  ممکن است دامادهای زیادی با عینک دیده باشید که در مراسم عروسیشان نیز عینک به چشم دارند . اما عروس عینکی را کمتر دیده یا حتی ندیده اید . ضعیف شدن چشم هم برای خانم ها وجود دارد هم آقایان ، این امر طبیعی اصلا خجالت ندارد و اگر عروس خانمی چشمان ضعیف دارد می تواند بسیار زیبا و خاص در جشن عروسی خود با عینک بدرخشد . هرچند دیده شده بسیاری از عروس های عینکی از لنز برای عروسی خود استفاده می کنند . اما با خواندن این مطلب عروسی ساز و دیدن عکس های عروس عینکی بی تردید متوجه می شوید عروس با عینک نه تنها زشت نیست بلکه بسیار خاص و جذاب است . برای آرایش عروس عینکی نیز نکاتی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید .

انواع عینک عروس
انواع عینک عروس

عینک ها برای برخی افراد اکسسوری هایی حیاتی و غیر قابل اجتناب هستند و نمی توانند بدون آن ها اوقاتشان را سپری کنند ، می خواهد روز عروسیشان باشد یا یک روز معمولی . اگر شما از آن دسته افراد هستید که نمی توانید از لنز ها برای بینایی بهتر چشمانتان استفاده کنید ، پس قطعا عینک گزینه ای غیر قابل مذاکره برای شما خواهد بود . اما می خواهید چه مدل عینکی داشته باشید ؟

معمولا افرادی که شرایط توضیح داده شده را دارند با یک مسئله ی اساسی رو به رو هستند و آن این است که تصمیم بگیرند می خواهند یک عینک با مدل جدید برای روز عروسیشان انتخاب کنند و یا این که باید تصمیم بگیرند که همان عینک هر روزه و روزمره شان را که به جزئی از استایلشان تبدیل شده است در روز عروسیشان نیز داشته باشند .

عینک عروس
عینک عروس

نکات آرایش عروس های عینکی

  • از آنجاییکه در اثر استفاده از عینک بطور طبیعی زیر چشم و اطراف بینی کمی گود رفته و سیاه می شود برای پوشاندن این قیمت ها باشید بطور صحیح از کانسیلر و کانتور استفاده کنید .
  • بخش زیادی از صورت و چشم های شما زیر عینک است و یکی از مهم ترین قسمت های صورت در آرایش، چشم می باشد . باید اطمینان پیدا کنید که آرایش چشم شما در پشت عینک نیز جذاب و زیباست پس باید تمرکز زیادی روی آرایش چشم های عروس عینکی داشته باشید . برای این کار می توانید خط چشم ضخیم کشیده و از مژه و ریمل های حجم دهنده استفاده کنید .
  • از سایه های تیره و زیاد استفاده نکنید. پلک های شما با عینک پوشیده شده اند پس از رنگ های خنثی یا ملیح برای سایه چشم عروس عینکی استفاده کنید .
  • هرچند عینک برای عروس بسیار زیباست اما اگر بخواهید می توانید با انجام یک میکاپ درست ، توجه دیگران را به نقاط دیگر صورتتان جلب کنید . رژ لب قرمز می تواند این کار را به خوبی برایتان انجام دهد . بالعکس اگر می خواهید عینکتان دیده شود می توانید می توانید رژلب با رنگ خنثی را انتخاب کنید .
  • فرم ابروی شما باید متناسب با فریم عینک باشد و ابروی عروس پشت قاب عینک نمانده و حتما دیده شود .
  • اگر از عینک های قاب دار و رنگی استفاده می کنید ، همین مدل عینک چهره شما را تغییر داده و زیبا می کند پس اصلا احتیاجی به آرایش های غلیظ و سنگین ندارید .
آرایش عروس عینکی
آرایش عروس عینکی

یک عروس عینکی برای انتخاب عینک مناسب روز جشن عروسیش چه مواردی را باید در نظر بگیرد ؟

این دسته از افراد ، باید در روز عروسیشان انتخابی داشته باشند که به طور قطع شخصیتشان را نشان می دهد. معمولا توصیه می شود که عروس های عینکی ، مدل عینک هایی که فریم شفاف دارند و یا فریم فلزی دارند انتخاب کنند. آن ها همچنین می توانند از فرم هایی که دارای تزئینات هستند نیز بهره ببرند . شما باید به فرم عینکتان به چشم یک اکسسوری نگاه کنید . بنابر این شما باید انتخابی داشته باشید که شیک و زیبا باشد اما نه اینکه مدلی را انتخاب کنید که به زیبایی چهره ی شما غلبه کند .

 آیا به عروس و داماد عینکی توصیه می کنید که عینک جدید بخرند ؟

درست مانند هر چیز دیگری که برای جشن عروسی انتخاب می شود و مانند سایر برنامه ریزی های مراسم ازدواج ، فریم عینک عروس و داماد عینکی نیز باید کاملا مطابق نظر و سلیقه ی آنها باشد . معمولا توصیه می شود که قطعا یک عینک جدید برای مراسم عروسیتان انتخاب کنید و کاملا مطمئن شوید که لنز های آن را به طور کامل و به درستی تمیز کرده اید . این روز مخصوص ماست و همه ی توجه ها و تمرکز تمام افراد بر روی شماست . و شما باید در این روز ویژه فوق العاده و بدون هر گونه عیب و نقص به نظر برسید .

چه گزینه ها و انتخاب های جالب و جذابی برای فریم عینکتان وجود دارد که شما ترجیح می دهید برای روز عروسیتان از آن استفاده کنید ؟

معمولا عینک های گربه ای بسیار جذاب هستند . البته این در شرایطی صدق می کند که این مدل با استایل شما هماهنگی و همخوانی داشته باشد . همچنین فریم ها و مدل عینک های مدر به رنگ ها ی متفاوت مانند عینک های رزگلد و یا فریم های نیمه شفاف انتخاب هایی فوق العاده برای این روز می باشند .

عینک داماد باید چگونه باشد؟

معمولا توصیه می شود داماد ها مدل عینکی را انتخاب کنند که معمولی است و هیچ گاه از مد نمی افتد . به عبارت دیگر بهتر است از مدل هایی که همیشه زیبا خواهد بود استفاده کنند و قطعا فریمی را انتخاب کنند که لبه های آن بسیار شیک هستند . در کلکسیون های جدیدی که از برند های مختلف هر روزه به بازار عرضه می شود می توانید مدل های جدید و خارق العاده ای را بیابید که ترکیبی از ظرافت ، سبکی و دوام هستند و یک انتخاب کلاسیک به شمار می روند .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *